Polityka Prywatności

Ogólnie
Korzystanie ze strony Strefa czytania jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie ich poprawienia w razie potrzeby.

Blog Strefa czytania nie jest blogiem komercyjnym. Założyciel bloga Strefa czytania nie zbiera danych osobowych do newslettera. Strefa czytania to blog działający na platformie Blogger, należącej do firmy Google. Polityka prywatności Google znajduje się tutaj: LINK. Blog korzysta z systemu komentarzy Blogger. Oznacza to, że są one wyświetlane na blogu, jednak za gromadzenie danych odpowiada Google. Założyciel bloga nie administruje danymi potrzebnymi do opublikowania komentarza. Dane udostępniane w treści komentarza są podawane dobrowolnie. Blog nie jest podpięty pod Google Analytics.

Konkursy 
Udział w konkursach organizowanych przez stronę Strefa czytania wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Dane osobowe przechowywane są jedynie do momentu wysyłki nagrody. Szczegółowe informacje przedstawione są w regulaminach indywidualnych do danego konkursu.

Tzw. book toury
Udział w tzw. book tourach organizowanych przez stronę Strefa czytania wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w tzw. book tourach są przetwarzane wyłącznie w celu dokonania czynności niezbędnych do przeprowadzenia akcji tzw. book tour. Dane osobowe przechowywane są jedynie do momentu wysyłki książki biorącej udział w tzw. book tourze lub do czasu przekazania ich innemu uczestnikowi. Szczegółowe informacje przedstawione są w regulaminach indywidualnych do danej akcji, tzw. book touru.

Oświadczenie
Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony Strefa czytania oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Och, jesteś tu! Twój komentarz wywoła uśmiech na mojej twarzy! DZIĘKUJĘ za Twoją obecność ^_^ Sprawiasz, że czuję sens tego, co robię, dajesz mi motywację, a gdy mam gorszy dzień, poprawiasz mi nastrój! Uwielbiam każdy komentarz, nawet taki składający się z dwóch słów, ale taki, który zawiera więcej niż trzy zdania i umożliwia mi wejście w dyskusję, jest czystą ucztą dla mojego umysłu <3
Zostaw linka do swojego bloga - nie obiecuję, że wpadnę, ale postaram się <3
Miłego dnia ^_^